İnbekbt e-Dönüşüm

Neden Orka SQL Ticari?

Ticari işlemleriniz Orka'da yürürken muhasebe sisteminizi kontrol altında tutun. Tam zamanlı Bilanço Entegrasyonu sayesinde yaptığınız her ticari işlemi, anlık olarak muhasebe sisteminizde yorumlayın. (Kar,zarar,maliyet) durumunuzu her zaman kontrol altında tutun.

Yönetim Paneli İle Şirketinizi Yönetin!

Sadeleştirilmiş yönetici ekranı ile birlikte şirketinizin kasa, banka ve gider hareketlerini basit bir şekilde izleyin. Karlılık durumu, stok raporları, gün özeti gibi Finansal Durum Raporlarınızı alın ve ödeme planlarınızı hazırlayın. Tüm bu raporlar ve daha fazlası için size tek bir ekran yeterli.

Belge Yönetim Sistemi ile Evrak Karmaşasından Kurtulun

Programda yaptığınız her kaydı belgenin aslı ile ilişkilendirebilirsiniz. Kesmiş olduğunuz bir fatura, almış olduğunuz bir çek veya çalışanınıza ait bir evrak için hiçbir klasörde evrak aramak zorunda değilsiniz. Belgelerinizi tarayın ve Orka muhasebe programındaki kayıt ile ilişkendirin. Dilerseniz Microsoft® Word, Microsoft® Excel, Adobe® Acrobat® ve benzeri dökümanlarınızı kayıtlarınıza ekleyin. Aradığınız bilgiye hızlıca ulaşmanın keyfini çıkarın.

Orka Sql Ticari
Orka Sql Ticari

Uyarı ve Hatırlatma Mekanizmalarını Devreye Sokun!

Kesmiş olduğunuz bir faturanın vadesini veya ödeme günü gelen bir çek ile ilgili hatırlatma işlemini ORKASQL programına yaptırabilirsiniz. Programa giriş yapan kullanıcıların, günlük not ve görev atamalarını tek bir merkezden yönetebilir, tamamlanan görevlerin kontrolünü yönetici paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Deponuzu El Terminalleriyle Donatın

ORKASQL el terminali uygulamasıyla tüm depo hareketlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Barkod numarası olmayan ürünlerinize tek bir tuşla barkod numarası oluşturup, ürün cinslerine göre etiket tasarımları yapabilirsiniz. Mal Kabul, Depolar Arası Transfer, Sevkiyat Emirleri ve Stok Sayımı özellikleri sayesinde etkin bir şekilde Depo Yönetimi sağlayabilir, hata riskini minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği ile Daha Güçlü Raporlar Hazırlayın

Türkçe – İngilizce – Almanca ve Rusça dil paketleri ile birlikte program ara yüzünü daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Mevcut kullanılmakta olan tablolarınızı farklı dillere çevirerek raporlarınızı daha kolay bir şekilde ifade edebilir, desteklenen tüm Windows programlarına gönderimini sağlayabilirsiniz.

Bütçe ve Finans Modülü Sizi Geleceğe Hazırlasın!

Şirketinizin planlama süreçlerini bütçe modülü ile birlikte çok daha efektif bir şekilde oluşturabilirsiniz. Öngörülen ve gerçekleşen kalemlerinizi analiz edebilir, grafik raporları ile birlikte günlük, haftalık ve aylık periyotlarda izleyebilirsiniz. Aylık gelir ve gider hareketlerinizin durumuna göre ödeme planları hazırlayarak, finans süreçlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Orka Sql Ticari

Orta Sql Ticari Demo Talebi

Orka yazılımlarını denemek için

Hemen Başvurun !