İnbekbt e-Dönüşüm

Beyanname İşlemleri İçin Sadece Orka Yeterli

İnternet Vergi Dairesi şifrelerinizi her seferinde kullanmak yerine bir kere Orka Muhasebe Programı'na tanımlayın. Firmanıza ilişkin oluşturmuş olduğunuz beyannameleri (KDV, Gelir, Geçici, Muhtasar, Kurumlar, Ba – Bs Vb.) Orka ile otomatik hazırlayıp gönderin. BDP programını kullanıp kullanmamak sizin tercihinize kalsın.

Orka Sql Personel

KDV Raporları Hazırlamak Bize Göre Çok Basit

İthalat ve İhracat rapor işlemlerinize harcadığınız zamanı unutun. Tek bir tuşla raporlarınız karşınıza gelsin. Kaybettiğiniz zamanı Orka ile geri kazanın.

Çok Amaçlı Muhasebe Fiş Sistemi İle Gücünüze Güç Katın

Bir fiş giriş ekranı düşünün ki Hem Stoklarınızı takip etsin, hem de döviz değerlerinizi.Giriş esnasında ister tevkifat tanımlarını yapın, ister poliçelerinizi taksitlendirin. Orka’nın güçlü muhasebe sistemi ile firmanızı kontrol altında tutun.

Banka Ekstrelerini İnternet'ten İndirip Kolayca Muhasebeleştirin

Excel formatında ilgili bankanızın internet şubesinden indirmiş olduğunuz ekstreyi kolayca Orka’da muhasebeleştirin. İster TL ister Döviz banka hesaplarınızı Günlük olarak kontrol edin.

Denetim Mekanizmalarınızı Arttırın

Gelir tablosunda yer alan alış maliyetleriniz ile satış tutarınız arasındaki denge Orka Muhasebe Programı tarafından kontrol edilir. Uyumsuzluk durumunu Orka size haber verir. Bilanço hesaplarınızın aktif / pasif karakterlerine göre ters bakiye kontrolleri Orka Muhasebe Programı tarafından yapılır.

Orka Sql Personel

Orta Sql Bilanço Demo Talebi

Orka yazılımlarını denemek için

Hemen Başvurun !